WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

Pracownicy


Mariusz Mazur – Koordynator szkolenia
mail: mariusz.mazur@wkk.org.pl

tel. 726004154


Kacper Klimaszewski – Marketing
mail: kacper.klimaszewski@wkk.org.pl

tel. 603425050


Bogusława Piechaczek - fizjoterapeuta

mail: boguslawa.piechaczek@wkk.org.pl


Trenerzy:


Tomasz Niedbalski – II liga, U18
mail: tomasz.niedbalski@wkk.org.pl

tel. 609418080


Sebastian Potoczny – U20
mail: sebastian.potoczny@wkk.org.pl

tel. 607729090


Łukasz Dziergowski - rocznik 2001

mail: lukasz.dziergowski@wkk.org.pl


Maciej Grzybek – rocznik 2002 oraz 2007 i młodsi

mail: maciej.grzybek@wkk.org.pl


Mariusz Mazur – rocznik 2003 i 2005
mail: mariusz.mazur@wkk.org.pl

tel. 726 004 154


Michał Rutkowski – rocznik 2004
mail: michal.rutkowski@wkk.org.pl


Marek Ochman – rocznik 2006
mail: marek.ochman@wkk.org.pl


Paweł Gajewski – rocznik 2008 i młodsi
mail: pawel.gajewski@wkk.org.pl

tel. 693 952 790


Bartosz Pasternak - trener przygotowania motorycznego

mail: bartosz.pasternak@wkk.org.pl