WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

2016-02-13 23:18:45

Przekaż 1% podatku na Wrocławski Klub Koszykówki

Szanowni Państwo, rodzice, kibice i zawodnicy Wrocławskiego Klubu Koszykówki! Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie działalności naszego klubu, szkolącego dzieci i młodzież od 2006 roku. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Aby nas wesprzeć, wystarczy przy wypełnianiu zeznania podatkowego wskazać nasz klub jako odbiorcę 1% podatku – należy wpisać nazwę organizacji pożytku publicznego: "Wrocławski Klub Koszykówki" oraz numer KRS : 0000262377.

Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie!

WKK_ulotka_1.jpg

Powiązane artykuły

#
Zespół młodzików WKK Wrocław (rocznik 2003 - 04) wygrał turniej Sudety Cup, który odbył się w Jeleniej Górze w dniach 18-20.09.2015. Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Mazura pokonała w finale Wilki Morskie Szczecin 38:28. W pozostałych meczach WKK osiągnęło następujące wyniki : WKK – Chromik Żary 55:41 WKK – Sudety II Jelenia Góra 47:15 WKK – Stal Ostrów Wlkp. 36:44 WKK – Czarni Słupsk 53:46 WKK – Sudety I Jelenia Góra 44:36 MVP Turnieju wybrany został – Szymon Paluch Najlepszym zawodnikiem zespołu WKK wybrano Filipa Wójcika. Zespół WKK występował na turnieju w następującym składzie : Marcel Grys, Filip Kowalski, Damian Mijalski, Szymon Kilian, Michał Nowak, Szymon Paluch, Patryk Dochniak, Radosław Jaworski, Dariusz Jaworski, Michał Boniecki, Mateusz Głodek, Aleksander Wojciechowski, Filip Wójcik. Więcej o turnieju – link.
więcej